Fallout 76 Steel Dawn güncellemesi çıktı

Fallout 76 Steel Dawn güncellemesi çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.12.2020 - 12:38
Fallout 76 Steel Dawn güncellemesi ile birlikte oyuna yeni görevlerin yanı sıra yeni mekanlar, yeni karakterler ve tabi ki yeni silahlar ekleniyor.

Fallout 76 Steel Dawn güncellemesi ve bu güncellemeye dair çıkış fragmanı yayınlandı. Her ne kadar kötü bir çıkış yapıp eleştirileri de almış olsa da Bethesda tarafından desteklenmeye ve güncellenmeye devam eden Fallout 76, kullanıcı geri dönüşleri de bazı alınarak geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun son güncellemesi Steel Dawn ise birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Çıkış fragmanı ve konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Fallout 76 Steel Dawn çıkış fragmanı yayınlandı

The Brotherhood of Steel, Fallout 76'nın en son ücretsiz güncellemesi olan Steel Dawn ile geçtiğimiz hafta Appalachia'da bayrağını dikti. Steel Dawn; Brotherhood of Steel görev serisinin ilk bölümü ve yeni NPC'ler, ziyaret edilecek yeni mekânlar, genişletilmiş inşa seçenekleri için C.A.M.P. Sığınakları, kazanılabilir yeni silahlar ve zırhlar ile çok daha fazlasını ekliyor.

Steel Dawn ücretsiz ve şimdi Xbox One, PlayStation 4 ve PC'deki tüm Fallout 76 oyuncularının yanı sıra geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5 için de mevcut. Ayrıca Fallout 76 oyuncuları, S.C.O.R.E. tahtalarını tamamlamak istiyorlarsa geri kalan Armor Ace seviyelerini açmak için acele etmeli. Zira yeni sezon 15 Aralık'ta başlayıp 100 yeni seviye getiriyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 19:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
GokhanKocaman54
GokhanKocaman54 1.12.2020 20:44
Ersincim atmış olduğum özel mesajıda paylaşırsanız sevinirim hazır indirim de iken insanlar oyunu alırlar bu vesile ile sevgilerim ile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 13:45
Çok oldu erken çıktı güncelleme Ersin bey abi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×