Fallout: New Vegas, 5 milyon dağıtıldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.11.2010 - 09:50
Vegas için 5 milyon kişi aranıyor
Obisidan Entertainment tarafından geliştirilip, Bethesda tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon RPG oyunu Fallout New Vegas, geçtiğimiz günlerde PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda yerini aldı. Güzel puanlar alan oyun, satış listelerine de hızlı bir giriş yaparak yapımcılarını sevindirdi. Ve bugün, Bethesda'nın bu oyunla ilgili hedefi de açığa çıktı. Zira firma, oyunu dünya çapında 5 milyon adet dağıttığını açıkladı. Kısacası Bethesda, New Vegas'ın en az 5 milyon satmasını hedef koymuş.

Fallout: New Vegas, 5 milyon dağıtıldı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas, 5 milyon dağıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×