Fallout: New Vegas'ın TV reklamı geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.09.2010 - 13:54
Las Vegas'a yetişemeyenler için New Vegas
Obsidian Entertainment tarafından geliştirilip, Bethesda tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Fallout: New Vegas'ın TV reklam videosu yayımlandı. Grafiksel olarak biraz zamanın gerisinde kalsa da, oyun gerçekten etkileyici görünüyor. Tabii ki ilk hedef, güzel bir senaryo modunun oyunculara sunulması. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 19 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 22 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fallout: New Vegas'ın TV reklamı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×