Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald'un ilk fragmanı geldi

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald'un ilk fragmanı geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.03.2018 - 19:39
Büyücü dünyasına geri dönüyoruz.

Harry Potter'ın prequel serisi olan Fantastic Beasts and Where to Find Them'in devam filmi olacak olan Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald için ilk fragman yayınlandı. Bizi sevdiğimiz büyücü dünyasına tekrar götürecek olan film, Scamander'ın maceralarına kaldığı yerden devam edecek. İlk filmin hayranların beklentilerini karşılamaması yüzünden eleştirilen seri bakalım ikinci filmi ile Potterhead'lerin gönlünü alabilecek mi? Aşağıdan Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald'un yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald'un ilk fragmanı geldi!

Yönetmen koltuğunda Harry Potter serisinin sevilen filmlerinden olan Melez Prens, Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Ölüm Yadikarları 1. ve 2. bölümünün yönetmeni olan David Yates bulunmakta. Geçtiğimiz aylarda filmin kadrosundan gelen ilk fotoğraf ile filme yeni katılan yıldız isimleri görmüştük. Bu isimlerden en çok dikkat çeken ise Albus Dumbledore'un gençliğini canlandıracak olan Jude Law olmuştu. Harry Potter evreninin en efsane duellosu olan Albus Dumbledore ve Jonny Depp'in hayat verdiği Gellert Grindelwald'un arasındaki duello merakla bekleniyor. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, ülkemizde 16 Kasım'da vizyona girecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 21:58
Good good
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 20:26
daha harry potter felsefe taşını bile izlemedim :D yaşarsam bir 20 sene sonra izlerim bunuda
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×