Fantastic Four o kadar kötü ki yönetmen filmi özgeçmişinden sildi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.03.2018 - 01:24
Geçmişten kaçılmaz...

Disney'in FOX ile anlaşmasından sonra eline geçirdiği 21st Century Fox'a ait olan Marvel karakterleri arasında yer alan Fantastic Four'un kaderi henüz belli olmasa da bu satın almadan sonra hayranları derin bir nefes almıştı. Vizyona giren son film ile tüm hayranların eleştirisine maruz kalan film, aldığı kritikler ve gişede kazandığı para ile gerçekten büyük bir hayal kırıklığıydı.

Fantastic Four filmi o kadar kötü ki yönetmeni filmi özgeçmişinden sildi

Bu hayal kırıklığını ilk elden yaşayan filmin yönetmeni Josh Trank, filmden o kadar utanıyor ki özgeçmişinden ve Instagram profilinden Fantastic Four'u silmiş. Instagram biosunda yazan "Chronicle Fantastic Four Fonzo" yazısını "Chronicle ********* **** Fonzo" ya çevirerek Fantastic Four'u sansürledi. 1994'te 1 milyon dolar bütçe ile çekilen Fantastic Four filmi ile başlayan ve beyaz perdede karmakarışık bir serüvene sahip olan seri, bakalım Disney'in emri altında ne kadar değişecek?

MCU'nun ileride bir parçası olabilecek olan Fantastic Four, Marvel'ın sevilen serilerinden ve evrenin en önemli karakterlerini barındırmakta. Umalım da gelecekte Fantastic Four'dan başarılı filmler görebiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 02:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2018 02:44
Zaten iyi olan bir seri neden berbat hale getirilir ki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 18:57
fantastic four çok tırt karakterler o yüzden bir türlü istenilen sonuç alınamıyor. malzeme kötü yani. bu filmde daha ciddi ve karanlık bir hava verilmek istenmiş ki bence diğer filmlerden daha başarılıydı bu yanı. farkı dr.doom yorumu benim hoşuma gitmişti. humantorchun zenci fazlasıyla sırıtıyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 26.03.2018 12:59
Eski dörtlü devam etmeliydi. Tabi kaptan amerika o filmde alev adamdı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 09:27
reed richards a bak ergen :) marvelin beyni olan adamı ve ekibini süründürüyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fantastic Four o kadar kötü ki yönetmen filmi özgeçmişinden sildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×