Far Cry 5: Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.08.2018 - 14:24
Zombi avı başlıyor

Ubisoft, Far Cry 5'in son genişleme paketi Dead Living Zombies'in çıkış fragmanını yayınladı. Far Cry 5'in son genişleme paketi olacak olan Dead Living Zombies  genişleme paketinde, film yönetmeni Guy MArvel'in zombi filmleri içinde rol alıyoruz. Dead Living Zombies'de, yedi farklı "film senaryosu" oynanabiliyor. Ubisoft Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies için, çıkış videosu yayınladı. Yayınlanan çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 son genişleme paketi Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

Far Cry 5 'in yeni ve son genişleme paketi Dead Living Zombies'de zombi işgaliyle başa çıkmaya çalışacağız. Yeni enişlkeme paketi ile birlikte "Score Attack" oyun modu ile zombi akınlarıyla başa çıkmaya çalışıyoruz. Her bölüm sonucunda bölüm bitirme derecesi yıldızlarla gösteriliyor. Dead Living Zombies genişleme paketinde, bölümler sonunda kazanılan silahlar, ekipmanlar, teçhizatlar, Far Cry 5'in hikaye modunda da kullanılabiliyor. Yaşayan ölülerle 7 ayrı bölümde, sinematik olarak sunulan bir senaryo eşliğinde savaşabiliyoruz. Mutasyon istasyonlarını yok ederek, zombi ataklarıyla başa çıkıyoruz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 31.08.2018 15:53
Ubisoftun artık her yıl aslında oyunlara dlc olarak çıkarması gereken içerikleri farklı bir oyun gibi satışa çıkarması can sıkmaya başladı .. 4 senede bir ek oyun çıkar adam akıllı içerikler hikayeler vs olsun
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2018 15:11
Dlc diyor zaten haberde. Okusana. Dlc genişleme pakedi zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2018 18:12
Keşke eskisi gibi youtube videoları izleyebilsek
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5: Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×