Far Cry 5: Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.08.2018 - 14:24
Zombi avı başlıyor

Ubisoft, Far Cry 5'in son genişleme paketi Dead Living Zombies'in çıkış fragmanını yayınladı. Far Cry 5'in son genişleme paketi olacak olan Dead Living Zombies  genişleme paketinde, film yönetmeni Guy MArvel'in zombi filmleri içinde rol alıyoruz. Dead Living Zombies'de, yedi farklı "film senaryosu" oynanabiliyor. Ubisoft Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies için, çıkış videosu yayınladı. Yayınlanan çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 son genişleme paketi Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

Far Cry 5 'in yeni ve son genişleme paketi Dead Living Zombies'de zombi işgaliyle başa çıkmaya çalışacağız. Yeni enişlkeme paketi ile birlikte "Score Attack" oyun modu ile zombi akınlarıyla başa çıkmaya çalışıyoruz. Her bölüm sonucunda bölüm bitirme derecesi yıldızlarla gösteriliyor. Dead Living Zombies genişleme paketinde, bölümler sonunda kazanılan silahlar, ekipmanlar, teçhizatlar, Far Cry 5'in hikaye modunda da kullanılabiliyor. Yaşayan ölülerle 7 ayrı bölümde, sinematik olarak sunulan bir senaryo eşliğinde savaşabiliyoruz. Mutasyon istasyonlarını yok ederek, zombi ataklarıyla başa çıkıyoruz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 31.08.2018 15:53
Ubisoftun artık her yıl aslında oyunlara dlc olarak çıkarması gereken içerikleri farklı bir oyun gibi satışa çıkarması can sıkmaya başladı .. 4 senede bir ek oyun çıkar adam akıllı içerikler hikayeler vs olsun
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2018 15:11
Dlc diyor zaten haberde. Okusana. Dlc genişleme pakedi zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2018 18:12
Keşke eskisi gibi youtube videoları izleyebilsek
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry 5: Dead Living Zombies'in çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×