Far Cry 5'te uyuşturucu kullanımı olacak

Far Cry 5'te uyuşturucu kullanımı olacak

Furkan Güler
Furkan Güler 8.01.2018 - 10:34
Oyunun ESRB notu verildi.

Far Cry 5 ile birlikte seriye sağlam bir geri dönüş yapan Ubisoft, bu sefer hayranlarını memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Kuzey Amerika topraklarında geçen oyun, Hristiyan bir tarikatı ve dini unsurları sömüren insanları konu edinecek. Montana'nın engebeli arazilerinde geçecek olan oyunun detayları hakkında yeni bilgiler geldi. ESRB derecelendirmesi belli olan Far Cry 5, tahmin edeceğimiz üzere +18 olacak. ESRB'nin paylaştığı notun içerisindeyse Far Cry 5'te bol miktarda uyuşturucu ve alkol kullanımı olacak. Kendi kendimize de ilaç ve uyuşturucu yapabileceğimiz oyunda kullanılan uyuşturucu miktarına göre karakterimizi güçlendirebileceğimiz de belirtiliyor.

Far Cry 5'te uyuşturucu kullanabileceğiz

Bu gibi detayların yanında oyunda cinsellik içeren sahneler ve şiddetin yoğun olduğu sekanslar da görebileceğiz. 27 Mart 2018 tarihinde çıkacağı belirtilen Far Cry 5, şu anda 2018'in en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olmuş durumda. Josehp Seed isimli karaktere karşı savaşacağımız oyunun hikaye kısmı da oldukça merak ediliyor. Far Cry Primal'dan sonra hayran kitlesini memnun edemeyen Ubisoft, bakalım bu sefer ne yapacak?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 15:24
Far Cry adlı oyundan esinlenip uyuşturucu yaptı ! Senenin manşetleri şimdiden hayırlı olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×