Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell'e gönderme yapan gizem bulundu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 19.02.2019 - 11:12
Sam Fisher'ın zamanı gelmedi mi artık

Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell ve Assassin's Creed gizemleri keşfedildi. Özellikle Splinter Cell gizemi oldukça dikkat çekici. The Easter Egg Hunter Youtube kanalının yakaladığı Splinter Cell ve Assassin's Creed göndermelerini içeren videoyu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Yeni Splinter Cell oyunu ne zaman çıkacak?

Ubisoft, Assassin's Creed ve Far Cry serisi ile o kadar meşgul durumda ki, Splinter Cell serisinin yeni oyunu için oyuncuların umudu git gide azalıyor. Uzun süredir Sam Fisher'la hasret gidermek isteyen oyuncular, yeni Splinter Cell duyurusunu merakla bekliyor. Geçtiğimiz gün Ubisoft'un 2019 yılında izleyeceği rota ile ilgili bazı söylentiler ortaya atılmış, Ubisoft'un 2019'da 3 ya da 4 AAA kalite oyun ile oyuncuların karşısına çıkacağı iddia edilmişti. Şimdi bu oyunların ne olduğu merak konusu. Beyond good and Evil, Skull and Bones ve The Division 2 firmadan geleceği bilinen AAA kalite 3 yeni oyun. Ancak geriye bir oyun daha kalıyor. Şimdi serinin hayranlarının en büyük beklentisi dördüncü oyunun Splinter Cell olması. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell'e gönderme yapan gizem bulundu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×