Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell'e gönderme yapan gizem bulundu

Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell'e gönderme yapan gizem bulundu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 19.02.2019 - 11:12
Sam Fisher'ın zamanı gelmedi mi artık

Far Cry: New Dawn'da Splinter Cell ve Assassin's Creed gizemleri keşfedildi. Özellikle Splinter Cell gizemi oldukça dikkat çekici. The Easter Egg Hunter Youtube kanalının yakaladığı Splinter Cell ve Assassin's Creed göndermelerini içeren videoyu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Yeni Splinter Cell oyunu ne zaman çıkacak?

Ubisoft, Assassin's Creed ve Far Cry serisi ile o kadar meşgul durumda ki, Splinter Cell serisinin yeni oyunu için oyuncuların umudu git gide azalıyor. Uzun süredir Sam Fisher'la hasret gidermek isteyen oyuncular, yeni Splinter Cell duyurusunu merakla bekliyor. Geçtiğimiz gün Ubisoft'un 2019 yılında izleyeceği rota ile ilgili bazı söylentiler ortaya atılmış, Ubisoft'un 2019'da 3 ya da 4 AAA kalite oyun ile oyuncuların karşısına çıkacağı iddia edilmişti. Şimdi bu oyunların ne olduğu merak konusu. Beyond good and Evil, Skull and Bones ve The Division 2 firmadan geleceği bilinen AAA kalite 3 yeni oyun. Ancak geriye bir oyun daha kalıyor. Şimdi serinin hayranlarının en büyük beklentisi dördüncü oyunun Splinter Cell olması. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×