Fatal Frame: Maiden of Black Water PC ve konsollara geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.06.2021 - 00:31
İlk olarak Wii U konsoluna çıkan Fatal Frame: Maiden of Black Water oyununun Switch ile birlikte PC ve diğer konsollara geleceği açıklandı.

İlk olarak 2014 yılında Nintendo Wii U konsoluna çıkan Fatal Frame: Maiden of Black Water oyunu için yeni bir duyuru geldi ve oyunun bu sene sonunda tekrardan piyasaya sürüleceği açıklandı. Aslında duyuru ilk olarak Nintendo'nun düzenlemiş olduğu E3 2021 sunumunda geldi. Sunumda tekrardan gün yüzüne çıkan oyunun sadece Nintendo Switch için yeniden ele alındığını düşünmüştük. Fakat sunumun ardından oyunun PC ile birlikte diğer tüm konsollara geleceği de açıklandı.

Fatal Frame: Maiden of Black Water PC ve konsollar için geliyor

Bu duyurunun oldukça şaşırtıcı bir duyuru olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Çünkü oyun ilk etapta sadece Wii U için özel olarak çıkmıştı. Dahası Fatal Frame serisinin hakları uzun bir süre önce Nintendo firması tarafından satın alındı. Yani Nintendo kendi bünyesinde bulunan bir oyunu PC ve diğer konsollar için piyasaya sürecek de diyebiliriz.

Korku oyunları ile haşır neşirseniz Fatal Frame serisinin ne kadar önemli olduğunu da biliyorsunuzdur. Özellikle ilk iki oyunu ile iliklerimize kadar sarsırmamızı sağlayan seri sonrasında her ne kadar biraz kan kaybetmiş olsa da her oyununda o korku dolu atmosferini korumayı başaran nadir serilerden biri olarak gösteriliyor. Farklı karakterleri kontrol ettiğimiz oyunda Hikami dağı bölgesine gidecek ve her zaman olduğu gibş deklanşörümüze basarak hayaletler ile mücadele edeceğiz. Nintendo Switch, PS4, PS5, PC, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarına gelecek oyunun bu sene sonunda piyasaya çıkacağını da hatırlatalım.

Fatal Frame: Maiden of Black Water PC ve konsollara geliyor

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 12:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2021 14:47
yıl sonunda mı oha sanırsın yepyeni oyun yapıyorlar
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2021 08:27
Port yapmak kolay iş değil. Oturduğunuz yerden atıp tutmayın. Hele ki bir Wii oyununu PC ye portlamak saha zor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2021 13:57
2.ci oyunu efsanedir, ilk oyunuda fena değildi ama 3.cü oyunu beğenmemiştim... her oyunun remastered versiyonunu yaptılar şu fatal frame serisine, bir Fatal Frame Trilogy adı altında bir sürüm yapmadılar ona yanarım hep.
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2021 17:42
3'üncü oyun 2'den sonra ki en iyisi hatta bazı açılardan daha bile iyi. 3'ün çok tekinsiz bir havası vardı. 4'üncü oyunu 3'üncü sıraya koyabiliriz. Onunda Wii kaynaklı kontrolleri çok rahat değil fakat mekan olarak sürekli eski japon evlerinin dışında bir yerlere götürdüğünden güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2021 17:47
ersin bey clock tower serisinden de dördüncü oyun haberi gelir mi sizce ya da bir bilgi var mı ?

-----------------------------------

O serinin sanki fişi çekilmiş gibi unutuldu gitti. Herhangi bir haber yok, ben de çok isterim geri dönmesini :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 16.06.2021 09:30
İlk 3 lemenin yıllarca gelmesini bekledim.bildiğim kadarı ile psn Amerika da var ama oda ps2 versiyonu olarak var.ayrıca onu için ps3 alınmaz.keşke ps4 ve 5 aktarılıp en azından güncel bir şekilde oynanabilir olsalar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2021 00:59
Ön-siparişe açılır açılmaz kapacağım :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fatal Frame: Maiden of Black Water PC ve konsollara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×