Fazla söze gerek yok! Quake 4!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Fazla söze gerek yok! Quake 4!
Fazla söze gerçekten gerek yok! Quake 4'ün yeni görüntüleri yayınlandı! Herhangi bir erteleme olmadığı takdirde 2005'in sonunda PC kullanıcılarıyla buluşacak olan Quake 4'ün, resmi internet adresi için şu adresi ziyaret ediniz.Herkesin aklında tek bir soru dönüp dolaşıyor; “Yeni Quake nasıl olacak?”. Aslında ilk sorulması gereken soru oyun hangi firmadan çıkacak olmalı. Çünkü bu sefer Quake oyunu id Software’den değil Raven Software’in programcılarından çıkacak. Yapımcılar farklı olsa da id ile Raven birbirine uzak iki firma değil. Çünkü Raven daha evvel de bahsettiğim gibi id’den ayrılan programcılardan kurulu. Bir bakıma id’nin ayrılmış iki parçası diyebiliriz. Quake 4’ün ismi ile özdeşleşen id firmasından çıkmayacak olması ne kadar endişe yaratsa da oyunun haklarını elinde bulunduran şirketin Raven Software olduğu duyulunca herkes derin bir oh çekiyor. Çünkü Raven Software; Soldier of Fortune, Heretic 2, Jedi Academy gibi oyun piyasasının mihenk taşları sayılan yapımlara imza atmış, asla hayranlarını hayal kırıklığına uğratmamış bir firma. Dolayısıyla Quake 4 için emin ellerde diyebiliriz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 16:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fazla söze gerek yok! Quake 4!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×