Fenerbahçe, Dünya Şampiyonası'na fırtına gibi başladı

Fenerbahçe, Dünya Şampiyonası'na fırtına gibi başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.09.2017 - 01:22
Şampiyonanın ilk maçlarından zaferle ayrıldık

Türkiye Büyük Finali'ni kazanarak Dünya Şampiyonası'na gitmeye hak kazanan 1907 Fenerbahçe ekibi, takımın ilk gün maçlarında çifte galibiyet alarak göğsümüzü  kabarttı. Bu denli büyük bir turnuvada ilk defa oldukça iddialı bir şekilde başladık. İlk maçta Hong Kong Attitude'e karşı geride başlayan ama takım kompozisyonu sayesinde inanılmaz bir geri dönüş yapan Fenerbahçe, günün ikinci maçında ise Rampage'e göz açtırmadı. İlk maçta Pentakill kaçıran Padden, ikinci maçta ise Penta atarak adeta izleyicileri gaza getirdi. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama ise şu şekilde;

1907 Fenerbahçe şampiyonaya hızlı

TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla bu yıl Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası ön elemelerinde ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor, şampiyonadaki ilk gününde oynadığı maçlarda çifte galibiyete imza attı.

Ön eleme aşaması D grubunda yer alan sarı lacivertli temsilcimiz, oynadığı ilk maçta gruptaki iddialı rakibi Hong Kong Attitude’u yaklaşık 50 dakika süren başa baş bir mücadelenin sonunda alt etmeyi başardı. Günün ikinci maçında rakibi Rampage karşısında üstünlüğü bir an olsun elden bırakmayan 1907 Fenerbahçe Espor, zorlanmadan zafere ulaştı.

Sarı lacivertli ekibin 26 Eylül Salı günü oynayacağı maçlar Türkiye saatiyle 10.00 ve 12.00’da başlayacak. Espor ve LoL tutkunları, şampiyona süresince sosyal medyada takımlarını desteklemek için #VadininBoğası etiketiyle mesajlarını paylaşabilecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2017 18:33
Alın şu kupayı da getirin be helal olsun size !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2017 01:50
oovvv müthiş bir başarı bu bu senenin nobel edebiyat ödülü türkiyenin yaşasın :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×