FIFA 11'in ilk inceleme notu 94

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.09.2010 - 11:14
Tüm zamanların en iyi futbol oyunu
EA Sports'un başarılı futbol serisi FIFA'nın yeni üyesi FIFA 11'i GamesMaster dergisi inceledi. Dergi, tüm zamanların en iyi futbol oyunu olarak nitelendirdiği oyuna 100 üzerinden 94 puanı layık gördü.

FIFA 11 ile seriye eklenen Be a Goalkeeper modundan, daha gerçekçi pas motorundan ve interaktif sevinç sahnelerinden bahseden dergi, oyunun rüya gibi olduğunu da dile getirdi.

FIFA 11, PC ve konsollar için 28 Eylül'de Kuzey Amerika'da, 1 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

FIFA 11'in ilk inceleme notu 94
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 11'in ilk inceleme notu 94

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×