FIFA Manager kepenkleri kapattı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 26.11.2013 - 23:44
Artık FM iyice rakipsiz kaldı
Football Manager serisi zaten alanında liderdi, artık iyice tek başına kaldı! FIFA Manager serisi, bundan sonra artık devam etmeyecek. Oyunun resmi sitesinden yayınlanan bir mektupta oyunun yapımcısı Gerald Köhler kapatma kararını oyunculara duyurdu. Sebep olarak ise "futbol menajerlik türünün bu seviyede bir karmaşıklığa sahipse sadece İngiltere ve Almanya'da oynanan ve üstüne üstlük tek bir oyun tarafından domine edilen bir pazara sahip olması" ve FIFA Manager'ın ihtiyaç duyduğu o "itelemeye sahip olması için yeni bir motor veya güçlü bir online teknolojiine gereksinim duyması" gösterildi. O kast edilen tek oyunun ne olduğu aşikar. Yani uzun lafı kısaya getirelim: Football Manager serisi, FIFA Manager'ı bitirdi. Bunu ne ben, ne de Sports Interactive diyor. Bizzat FIFA Manager'ın yapımcısının sözleri.

FIFA Manager kepenkleri kapattı
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA Manager kepenkleri kapattı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×