Final Fantasy IV Pixel Remastered Steam ve Mobil platformlara geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.09.2021 - 10:37
23 Eylül'den önce oyunu Steam üzerinden satın alın oyunculara Sınırlı Duvar Kağıtları, Müzikler ve %20 indirim olacak.

Square Enix Final Fantasy IV Pixel Remastered Steam ve mobil platformlarda dünya çapında çıktığını duyurdu. Hayranlar, FINAL FANTASY IV'ün zamansız aşk ve ihanet hikayesini, dinamik karakterler ve savaşların yanı sıra, 2D piksel remaster serisinde aslına uygun bir yeniden yaratma olarak yükseltilmiş piksel grafikler ve sesle yeniden yaşayacaklar.

 Final Fantasy IV Pixel Remastered Steam ve Mobil platformlara geliyor

Final Fantasy IV Pixel Remastered Steam ve Mobil platformlara geliyor

Hikaye, karanlık şövalye ve Kızıl Kanatlar'ın kaptanı Cecil'in, yanında güvendiği arkadaşı ve sevgilisiyle zalim Baron Krallığı'na karşı savaşmaya karar veren ve daha sonra ejderha Kain, beyaz büyücü Rosa ile güçlerini birleştiren Cecil'i konu ediyor. Sihirdar Rydia ve daha birçok yetenekli müttefik. FINAL FANTASY IV, çeşitli karakter kadrosu, derin olay örgüsü ve zamanın savaş sırasında bile hareket ettiği gerçek zamanlı Aktif Zamanlı Savaş (ATB) sistemi ile rol yapma oyunlarının standardını belirliyor ve oyunculara heyecan verici bir kaçınılmazlık duygusu veriyor. FINAL FANTASY IV'ün bu en son sürümü, aşağıdakiler dahil olmak üzere iyileştirmeler ve güncellemelerle orijinal sürümü hayata geçiriyor:

  • Kazuko Shibuya tarafından oluşturulan ikonik FINAL FANTASY karakter piksel tasarımlarını içeren, evrensel olarak güncellenmiş 2D piksel grafikler
  • Orijinal besteci Nobuo Uematsu tarafından denetlenen, güzel bir şekilde yeniden düzenlenmiş film müzikleri
  • Güncellenmiş kumanda ve dokunmatik kontroller, modernize edilmiş kullanıcı arayüzü, otomatik savaş seçenekleri ve daha fazlasını içeren iyileştirilmiş oynanış
  • Bestiary, illüstrasyon galerisi, müzik çalar ve istediğiniz zaman kaydetme yeteneği gibi ek ekstralar dahil yaşam kalitesi iyileştirmeleri

23 Eylül'e kadar Steam®'de FINAL FANTASY IV'ü satın alanlar, özel olarak yeniden düzenlenmiş üç müzik parçası, iki duvar kağıdı ve %20 indirim dahil olmak üzere erken satın alma bonusları alacaklar. Bu özel parçalar, ikonik orijinal versiyonlardan yeni düzenlemelere geçiş yapıyor ve şunları içeriyor:

  • The Red Wings (Timelapse Remix)
  • Main Theme of FINAL FANTASY IV (Timelapse Remix)
  • Battle 2 (Timelapse Remix)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy IV Pixel Remastered Steam ve Mobil platformlara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×