Final Fantasy VII Remake'i diğer platformlara bekleyenlere kötü haber

Furkan Güler
Furkan Güler 11.07.2019 - 17:16
Square Enix bu kararıyla bazı oyuncuları kızdırdı.

Final Fantasy hayranlarının merakla beklediği yapım olan Final Fantasy VII Remake, geçtiğimiz E3 2019 fuarında iyice detaylandırılmıştı. Oynanabilir karakterlerin dövüş mekanikleri, oyunun grafik kalitesi ve daha birçok detay Square Enix fuarında gösterilmişti. Şimdi ise oyun hakkında yeni bir bilgi daha paylaşıldı. Xbox'ın market yetkililerinden olan Maxi Graff, sosyal medya üzerinden Final Fantasy VII Remake'in Xbox One'a gelmeyeceğini doğruladı. Sadece PlayStation 4 için geliştirilen Final Fantasy VII Remake, muhtemelen PC platformuna da gelmeyecek.

Final Fantasy VII Remake'i diğer platformlara bekleyenlere kötü haber

PS4'e özel olacağını düşündüğümüz yapım, aynı zamanda PS5 için de geliştiriliyor. 3 Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkacak olan yapım, bölümler halinde yayınlanacak. Oldukça uzun bir hikaye anlatımına sahip Final Fantasy VII Remake'in bu şekilde yayınlanmasını doğru bulan yapımcılar, bakalım işin içinden nasıl çıkacak? Playstation'un en çok sevilen oyunlarından Final Fantasy VII, pek çok Final Fantasy seven oyuncu için serinin en iyisi olarak gösteriliyor. Cloud Strife'ın ana karakter olduğu oyun, hikaye anlatımı bakımından Final Fantasy hayranları arasında yıllar sonra bile konuşulmaya devam ediliyor. Bakalım yeni oyun sevilecek mi?

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2019 02:10
Oyun pcye gelmesin diyen console peasantlar neyin kafasını yaşıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
raptorcengiz
raptorcengiz 15.07.2019 22:33
Şu aman PC lere gelmesin, PC ciler oynamasın vb diyen kafaları bir türlü anlayamıyorum, sizler oyuncu falan değilsiniz. PC dekiler oynayınca veya oynamayınca elinize ne geçiyor arkadaş. Oyun oynamak keyif almak için yapılan bir eylemdir, diğerlerinin iyiliğini istememe (kötülüğünü isteme) resmen iğrenç bir durum. Bırak PC de oynayan istediğini oynasın sanane bundan. Şimdi bana PC cilik yapma falan diyen süzmeler de olacaktır. PS4-XBOX1-SWITCH hepsine sahibim. Bende oyunu konsolda oynuyorum ama sadece PC ye parası yeten veya oyun oynamak için PC platformunu tercih eden milyonlarca insana saygı gösterseniz bir şey kaybetmessiniz bence.
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2019 14:44
beyler caktirmayin konsolcu taklidi yapan pc ci var burada :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2019 13:53
pc ye cikmasin da hangi platforma cikarsa ciksin. delirsin pc ciler :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2019 13:48
piiiiiiisiiiiii ye gelmemesi iyi olmus, birakin pc boyz oynamasin bu oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2019 19:04
Bu saatten sonra japon oyunu sevip de xbox kullananda ne bilim yani.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2019 15:02
shenmue, final fantasy 13, lightning returns, dragons dogma, resident evil gibi bir sürü japon oyununu xbox da oynadım boş yapma güzelim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake'i diğer platformlara bekleyenlere kötü haber

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×