Final Fantasy XIII, oyuniçi ekran görüntüsü

Dina Erad
Dina Erad 3.06.2010 - 12:31
Final Fantasy XIII, oyuniçi ekran görüntüsü


Final Fantasy XIII, oyuniçi ekran görüntüsü


Yeni çıkan oyunlarla ilgili ne zaman iyi bir ekran görüntüsü görsek aklımıza gelen soru şu olur: "Oyun içinden mi demodan mı?" Genelde o kadar iyi ekran görüntülerini oyun içinde yakalamadıkları için bu güzel ekran görüntüleri de hep demolardan olur. Oyunu alıp o grafikleri göremediğimizde de hayal kırıklığına uğrarız. Peki bu durum Final Fantasy XIII için nasıl? O görüntüler gerçekten oyun içi görüntüler mi?

Yeni bir bilgiye göre o gördüğümüz görüntüler oyun içi dövüş sahnelerindenmiş. Square-Enix firmasının yöneticilerinden Yoichi Wada bir Japon televizyonunda firması ve firmasının projeleriyle ilgili konuşmuş. Bu konuşma sırasında yeni grafik motorunu tanıtmış. Bu motorun ismi Crystal Tools, yeni motorla çekilen ekran görüntüleri arasında Forever-Fantasy'yi de görmek mümkün. Daha sonra resmin altına baktığınızda da şunu farkedebilirsiniz, bu gerçek. Söz konusu ekran görüntüsüne görmek isteyenler buradan bakabilirler. Röportaj sırasında oyundan yaklaşık 10 saniyelik bir dövüş sahnesi de gösterilmiş. Belki inanması güç ama bu "gerçeklik konusu", sanıyoruz Heavy Rain için de geçerli.

Final Fantasy XIII, Blu Ray formatında FFVII: AC ile beraber çıkarılacak olan PS3'e özel FFXIII demosu, tam sürüm 2009'da PS3 için Japonya'da çıkarılacak, 2010 sonlarında da PS3 ve 360 için Amerika ile Avrupa'da çıkarılacak.

KAYNAK
Final Fantasy XIII, oyuniçi ekran görüntüsü
psxextreme.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XIII, oyuniçi ekran görüntüsü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×