Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor


Ücretsiz devasa online oyunlar uzmanı burda:ic ücretsiz RYO Florensia için ilave içerik geldiğini duyurdu. Çok sayıda güncelleme içerecek 2. sezonun açılışı Harbour Occupation War eklentisiyle yapılıyor. Eklenti sayesinde ilk kez 48 oyuncuya kadar lonca (guild) savaşları mümkün olacak.

Florensia oyuncularına önümüzdeki aylarda Droes Dungeon ve yeni Pet System’la iki eklenti daha sunulacak. Droes Dungeon ilk planda 60 Level üzerindeki oyunculara hitap edecekken, yeni Pet System kendi evcil hayvanlarını beslemenize, yönetmenize ve savaşa sokmanıza imkan verecek.

Oyunu indirmek ve hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Merak etmeyin, site tamamıyla Türkçe, böylelikle verilen bilgilere daha kolay ulaşabiliyorsunuz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×