Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor


Ücretsiz devasa online oyunlar uzmanı burda:ic ücretsiz RYO Florensia için ilave içerik geldiğini duyurdu. Çok sayıda güncelleme içerecek 2. sezonun açılışı Harbour Occupation War eklentisiyle yapılıyor. Eklenti sayesinde ilk kez 48 oyuncuya kadar lonca (guild) savaşları mümkün olacak.

Florensia oyuncularına önümüzdeki aylarda Droes Dungeon ve yeni Pet System’la iki eklenti daha sunulacak. Droes Dungeon ilk planda 60 Level üzerindeki oyunculara hitap edecekken, yeni Pet System kendi evcil hayvanlarını beslemenize, yönetmenize ve savaşa sokmanıza imkan verecek.

Oyunu indirmek ve hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Merak etmeyin, site tamamıyla Türkçe, böylelikle verilen bilgilere daha kolay ulaşabiliyorsunuz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Florensia, 2. sezonuyla devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×