Football Manager 2020 ilk videosu ile birlikte duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.08.2019 - 10:45
Oyun Stadia platformuna da geliyor

Menejerlik oyunlarının son kalesi olan serinin yeni oyunu Football Manager 2020, yayınlanan ilk videosu ile birlikte duyuruldu. Kasım ayında çıkacağı belirtilen oyun PC ve Mac platformları dışında Google'ın yeni servisi Stadia için de çıkacak. 

Football Manager 2020'nin Stadia platformuna geleceği açıklandı

Serinin bir önceki oyunu FM 2019 ile en çok satılan, en hızlı satılan gibi rekorlara imza atan Sports Interactive, yeni oyunu da Sega dağıtımcılığı ile çıkarmaya hazırlanıyor. Firmanın başındaki isim olan Miles Jacobson yaptığı açıklamalada oyunun Stadia sürümünde bu teknolojinin bütün imkanlarından yararlanacaklarını belirtti. Bulut tabanlı sistemi kullanacak olan oyun yedek bant genişliği sayesinde daha fazla eşleşmenin paralel olarak işlenebilmesine olanak sağlayacak.

"Bu sistem daha fazla lig yüklenebileceği anlamına geliyor. Bu sayede daha hızlı bir deneyim yaşayabileceksiniz" diyen Jacobson, bu eşleşme hızının oyunun diğer platformlarından çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinin de altını çizmiş.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 22:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2019 00:22
Yıllardır aynı oyunu oynuyoruz gibi ve hâlâ oyun motorunda sıkıntılar var. Benim oğlum Binâ okur döner döner bi daha okur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2020 ilk videosu ile birlikte duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×