Football Manager 2021 Mobile, iOS ve Android için çıktı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 26.11.2020 - 18:29
Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan Football Manager 2021 Mobile, iOS ve Android için çıktı.

Geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA, Football Manager 2021 Mobile'ı iOS ve Android platformları için yayınladı. 1,4 GB boyutunda olan oyun, hem App Store'da hem de Google Play'de 79,99 TL fiyat etiketine sahip. Güçlü ve hızlı oyunu deneyimi için geliştirilen FM 2021 Mobile, 3 yepyeni oynanabilir ülke ve bir dizi yeni özellikle birlikte geliyor. Dünyanın en iyi oyuncuları ve birçok genç yetenek artık cebinizde. Buna ek olarak PC ve Mac kullanıcıları için FM21'de, Epic Games Store ve Steam üzerinden yayınlandı.

Mobil ve tabletler için uyumluluk

iOS: iOS 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Android: Android 4.4 veya üst sürümü ve 800x480 piksel çözünürlük gerektirir.

Football Manager 2021 Mobile, iOS ve Android için çıktı

Football Manager 2021 Mobile, 79,99 TL fiyat etiketiyle yayınlandı

Oyunda nihai takımınızı kurmak için akıllıca oyuncu alacak ve kiralık oyuncu piyasasını kullanacaksınız. Ardından kupayı size kazandırması için garanti bir taktiksel kurulumda bunları bir araya getireceksiniz. Serinin en akıllı 2D motorunda maç öncesi hazırlıklarınız hayata geçerken, maç gününde en iyi koltuğa siz oturacaksınız. Oyunda vizyonunuz şekillenirken arkanıza yaslanacak ve önemli üç puana giden yolda aksiyonun tadını çıkaracaksınız.

Oyuna Meksika, Arjantin ve tam lisanslı Kanada Premier Ligi'de eklenerek oynanabilir ülke sayısı 24'e, lig sayısı ise 60'a çıktı. Yeni taktiksel şablonlar, gösterişli bir şekilde seçip oynamanıza olanak verirken yeni oyuncu rolleri ve iyileştirilmiş duran top seçenekleri performans seviyelerinizi artırmak için yeni yollar sunuyor. Buna ek olarak yeniden tasarlanan takım dinamikleri sistemi ve oyuncularla etkileşim kurmanın yeni yolları da oyuna eklenmiş durumda.

Son olarak oyunun yayınlanan çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 00:56
Oyunu bi Türk kırmış galiba :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2021 Mobile, iOS ve Android için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×