Football Manager için ücretsiz sezon ortası güncellemesi çıktı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Football Manager için ücretsiz sezon ortası güncellemesi çıktı
Yıllık Güncelleme, Tüm Ocak Transferlerini İçeriyor!

Sports Interactive ve SEGA, PC ve Mac'te Football Manager 2010 için ücretsiz veri güncellemesinin çıktığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu veri güncellemesinde Ocak transfer sezonuna kadar olan tüm transfer ve idare değişikliklerinin yanı sıra, oyunun son güncellemesi olacak olan 10.3 yaması da bulunuyor.

İki BAFTA adaylığı bulunan Football Manager 2010, Sports Interactive'in İngiltere'de PC listelerindeki hakimiyetini sürdürüyor. Oyun çıktığı günden beri 12 haftası birincilik olmak üzere ilk 3'ten aşağı düşmedi. Geçen hafta açıklanan BAFTA adayları ile Sports Interactive'in BAFTA adaylıkları, 4 ödülle birlikte çift haneli sayılara ulaştı.

"Ekim ayında Football Manager 2010'u piyasaya sürdüğümüzde, oyunun hayranlarını Şubat/Mart gibi ücretsiz veri güncellemesi sunma sözü vermiştik" diyor Sports Interactive Stüdyo Direktörü Miles Jacobson. "Bu güncellemeyi planladığımızdan daha önce sunma imkânına sahip olduk ki bu herkes için çok güzel bir haber." 10.3 yaması önceki versiyonlardaki kayıtlı oyunlarla da çalıştığından, veri güncellemesi tüm oyunlara uygulanabilecek. Oyunlarını Steam yoluyla kurmuş olan oyuncular güncellemelerini otomatik olarak Steam üzerinden alırken, diğer oyuncular www.footballmanager.com adresinden indirebilecekler.

Football Manager hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.footballmanager.com adresini ziyaret edin.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 12:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager için ücretsiz sezon ortası güncellemesi çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×