For Honor, Playstation 5 ve Xbox Series X için geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.10.2020 - 10:52
Ubisoft'un desteklemeye devam ettiği oyunu For Honor, yenilenmiş grafikleri ile birlikte yeni nesil konsollara da geliyor.

Ubisoft yaptığı açıklama ile For Honor için yeni nesil planlarını paylaştı. Yapılan bu açıklamaya göre firmanın uzun süredir içerikler ile beslemeye devam ettiği oyunu yenilenmiş grafikleri ile birlikte Playstation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarına uyarlanacak.

For Honor yeni nesil konsollara geliyor

İlk olarak 2017 yılında çıkan For Honor zamanla kullanıcı sayısını kaybetmeye devam etse de Ubisoft tarafından desteklenmeye ve yeni içerikler ile karşımıza çıkmaya da devam etti. Yeni nesil sürümü ile birlikte firma aslında oyuna olan desteklerinin devam edeceğini de göstermiş oldu diyebiliriz. Oyunun bu yeni nesil sürümü beklenildiği gibi bazı grafiksel gelişmelere de sahip olacak. Su yansımaları, uzak alanlardaki detaylandırma, geliştirilmiş gölgelendirme çözünürlüğü ve doku filtresindeki artış gibi güncellemelere sahip olan yeni nesil sürümü için çözünürlük bilgileri de paylaşılmış. 

Buna göre Playstation 5 ve Xbox Series X konsollarında 4K çözünürlükte çalışacak olan For Honor, Xbox Series S konsolunda ise 1080P çözünürlüğe sahip olacak. Tabi oyunu daha önce Playstation 4 ve Xbox One X konsollarında oynadıysanız profil bilgileriniz, tüm satın almalarınız ve eşyalarınız otomatik olarak oyunun yeni nesil sürümüne aktarılacak. Aralık ayında yeni sezonu ile birlikte yeni nesil konsollara gelecek olan For Honor aynı zamanda 60 FPS yenileme hızında çalışacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 03:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2020 03:53
en iyi yakın dövüş oyunu. hiçbir oyunda olmayan mekanikleri var. son update ile konsolda oynanamaz duruma gelmişti pc ye geçtim fakat konsola 60 fps olarak gelecek olması sevindirici.
Kalan Karakter : 300 Gönder
commodore 64
commodore 64 11.10.2020 03:26
Çok doğru karar, For Honor 2 çıksa mantıklı olmazdı, birbirinin klanı herolar koymak zorundalardı. Studio çok donanımlı ve tecrübeli artık, hero animasyonlarını bile kaç kere elden geçirdiler, yeni nesilde muazzam görüneceğine eminim. For Honor, beyinin iki lobunu da aynı anda çalıştıran, bir nevi beyin cimlastiği yaptıran ender oyunlardandır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2020 02:06
Silent hill efsanelerini 1"2"3"4"downpour"homecoming remake 4K 120 fps tadında baksak hiçde fana olmaz hani...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2020 12:39
Ps4 de 30 fps olması büyük bir handikaptı. Böyle bir yükseltme şarttı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
For Honor, Playstation 5 ve Xbox Series X için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×