For Honor'ın yapımını anlatan Playing Hard belgeseli yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.04.2019 - 16:20
Netflix'ten Oyun Belgeseli

Netflix'ten oyun belgeseli: For Honor'ın yapım sürecini anlatan Playing Hard (Sıkı Oyun) adlı belgesel Netflix'te yayınlandı. Ubisoft ofislerine içeriden bir bakış sunan bu belgeselde, tasarımcı Jason VandenBerghe'in For Honor'ı yaparken karşılaştığı zorluklar ve oyunun yapım süreci anlatılıyor. Netflix'te yayınlanan belgeselin fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

For Honor'ın yapımını anlatan Playing Hard belgeseli yayınlandı

Netflix Ubisoft'un sevilen oyunu For Honor'ın yapım sürecini anlatan Playing Hard (Sıkı Oyun) adlı belgeseli yayınladı. İlk olarak İngiltere'de yayınlanan Playing Hard belgeseli, şu anda Türkiye dahil pek çok ülkede erişime açıldı. For Honor'ın 4 yıl süren geliştirme aşamasında yaşanan olayların anlatıldığı belgeselde For Honor'ın yaratıcı yönetmeni Jason VandenBerghe ile ufak bir dünya turuna çıkıyoruz. 

Fransa asıllı Ubisoft'un alt kuruluşu olan Ubisoft Montreal'in 14 Şubat 2017'de satışa sunulan üçüncü şahıs aksiyon oyunudur For Honor, PlayStation 4,Xbox One ve PC için geliştirilmişti. Çok oyunculu modları ile dikkat çeken oyun Ubisoft tarafından yeni içerik güncellemeleri ile birlikte canlı tutulmaya devam ediyor.     

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
For Honor'ın yapımını anlatan Playing Hard belgeseli yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×