For Honor'ın yeni genişleme paketi Marching Fire'dan yeni video

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.07.2018 - 12:18
Marching Fire'da hangi karakterler var

For Honor'un en geniş olduğu Ubisoft tarafından dile getirilen yeni genişleme paketi Marching Fire'dan yeni video yayınlandı. Yayınlanan video'yapımcı yorumları eşliğinde, oyuna eklenecek olan yeni karakterlere de göz atma şansız yakalıyoruz. For Honor bu genişleme paketi ile birlikte gözünü doğu savaşçılarına dikmiş görünüyor.

For Honor'un yeni genişleme paketi Marching Fire'dan yeni video

For Honor'a gelecek olan yeni genişleme paketinde hangi içerikler olacağı açıklanmıştı. Marching Fire ile ilgili yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Oyuna yeni karakterler eklenecek. Eklenecek olan yeni dört savaşçı Wu lin fraksiyonundan korkulan bir general olan Jiang Jun, kanca kılıçlarını ustaca kullanan Nuxia, gizemli bir keşiş olan The Shaolin, kardeşlerini öldüren yarı deli bir karakter The Tiandi karakterleri  16 Ekim'de oyunseverler ile buluşacak. Yeni genişleme paketi ile birilikte yeni oyun modları da oyuna eklenecek. 4'e 4 PVP modunda saldırı ya da savunma tarafı olarak oyunu oyanayabileceğiz. Henüz içeriği ile ilgili bir bilgi verilmeyen co op oynanış modu da yeni genişleme paketinde olacak. Marching Fire 16 Ekim'de çıkış yapacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 09:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
For Honor'ın yeni genişleme paketi Marching Fire'dan yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×