Fortnite az daha iptal edilecekmiş

Fortnite az daha iptal edilecekmiş

Furkan Güler
Furkan Güler 14.06.2019 - 10:22
Karar direkten dönmüş.

Battle Royale türünün en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Fortnite hakkında ortaya yeni bir haber daha çıktı. İlk olarak normal bir hayatta kalma oyunu olarak çıkan sonrasında özel mod olarak Battle Royale'i oyuncularına sunan Fortnite, zaman içerisinde sadece bir Battle Royale oyunu olarak anılmaya başlandı. Ancak ortaya çıkan habere göre oyunun geliştirme sürecinde Fortnite az daha iptal edilecekmiş. Yapım ekibinde çalışan yönetmenlerden olan Rod Fergusson, Fortnite'ı iptal etme fikrini ortaya atmış. İptal edilmenin direğinden dönen yapım, Fergusson'un stüdyodan ayrılmasıyla iptal edilmemiş.

Fortnite az daha iptal edilecekmiş

Oyun dünyasında aynı Minecraft gibi fenomen olan Fortnite, eğer iptal edilseydi muhtemelen diğer stüdyoların vizyonları da çok farklı olurdu. Oyuncuları etkilemesi sebebiyle rakip stüdyoların dikkatini çeken Fortnite'ın bu başarışı, sektörde yeni gelir kapılarını araladı.

Diğer bir yandan PUBG'nin tek başına olduğu dönemlerde Battle Royale pazarının en büyük oyuncusu H1Z1 olarak gösteriliyordu. Fortnite'ın ünlenmesiyle birlikte H1Z1'in akıbeti tabiri caiz ise yok oldu. Bakalım Fortnite'ın geleceğinde ne yatıyor?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 22:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2019 21:47
Keske iptal edilseymiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2019 16:33
Oyun artik b*ka sarmaya başladı topluluğu hiç dinlemiyorlar hep nooblar için bir sürü güzel silahları kaldırdılar keşke iptal edilseymis
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×