Fortnite Battle Royal'a sonunda beklenen Jetpack'ler eklendi

Fortnite Battle Royal'a sonunda beklenen Jetpack'ler eklendi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 22.05.2018 - 14:28
Ancak sınırlı süre içinde oyunda olacaklar

Fortnite Battle Royal oyuncuları uzun süredir bekledikleri Jetpacklerine sonunda kavuşuyor. Geçtiğimiz şubat ayında ortaya çıkan ancak bir türlü oyuna eklenemeyen Jetpackler kısa bir süre için, ve az sayıda oyuna eklenecek.

Fortnite Battle Royal'a oyuncuları Jetpacklerine kavuştu

Fortnite Battle Royal'a sonunda beklenen Jetpack'ler eklendi

Fortnite Battle Royal, Epic Games tarafından sürekli güncellenen ve geliştirilen bir oyun. Yapımcı firma Epic Games, geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yapmış, yeni ve çılgın fikirler bulup, bunu kendi aralarında tartışıp daha sonra oyuna eklemekten oldukça keyif aldıklarını açıklamıştı. Oyunu oldukça canlı tutan ve Fortnite'a da ilgiyi oldukça arttıran bu güncellemeler, Fortnite'ın bu kadar çok sevilmesinin sebeplerinden. Geçtiğimiz gün itibariyle Epic Games'in daha önce oyuna ekleneceğini duyurduğu Jetpackler de oyuna eklendi. v4.2 içerik güncellemesiyle birlikte, oyuna eklenen Jetpackler,  şimdilik sınırlı bir süre için geçerli. Aslında Epic Games bu sınırlı süreli içerikleri daha önce de oyuna eklemişti, yapılan değişiklikleri oyuncuların nasıl karşıladığının test edilmesine de yarıyor. Şimdilik sınırlı süreli olarak oyuna eklenen Jetpacklerin oyunculardan gelen geri dönüşe göre kalıcı hale gelebileceğini bekleyebiliriz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×