Fortnite ünlüleri ve pro oyuncuları karşı karşıya getiriyor

Fortnite ünlüleri ve pro oyuncuları karşı karşıya getiriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.03.2018 - 00:25
50 ünlü, 50 profesyonel oyuncuya karşı!

Çok kısa sürede on milyonlarca oyuncuya ulaşarak oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite Battle Royale, oyuncularını yeni sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor. Epic Games yaptığı bir açıklamayla, haziran ayında düzenlenecek dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan E3’te oyun için büyük bir turnuva düzenleyeceğini duyurdu.

50 ünlü vs 50 pro oyuncu

Şirketin “Fortnite Party Royale” adını verdiği etkinlikler kapsamında spor, müzik ve eğlence dünyasının ünlü isimleri, dünyanın dört bir yanından gelen en iyi Fortnite Battle Royale oyuncularıyla karma takımlarda birincilik mücadelesi edecekler.Ünlü 50 kişinin ve en iyi 50 Fortnite Battle Royale oyuncusunun zafer için mücadele edeceği “Fortnite Ünlüler Karma Turnuvası” için kesin bir tarih belirtilmiş değil. Kısa süre içerisinde takımları oluşturmaya başlayacağını açıklayan Epic Games, etkinliklerin 12-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak E3 2018 ile eş zamanlı gerçekleştirileceğini söyledi.

Şirket, Fortnite Party Royale duyurusuna ek olarak, yakın zamanda başlaması planlanan Fortnite’ın rekabetçi modunun ilk sezonu hakkındaki detayları da önümüzdeki haftalarda oyuncularla paylaşacağını açıkladı. Oynaması tamamen ücretsiz olan Fortnite Battle Royale artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Mac platformların yanında mobil cihazlarda da oynanabilecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 07:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 19.03.2018 11:21
gelişmiş bir minecraft sürümü bakalım ne olucak battlenet battle royale türü oyun çıkarmazsa bu oyun tepeyi alır gider ama battlenet bu tür bir oyuna el atarsa içten fetih eder unreal engineyi türlü türlü hack sızdırır etrafa
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×