Fortnite'ın paralı hile programlarından oyuncularına özel kampanya!

Furkan Güler
Furkan Güler 11.11.2019 - 15:54
Bugünleri de mi görecektik?

Battle Royale türünün en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Fortnite kanadında ilginç bir gelişme daha yaşandı. Geçtiğimiz günlerde oyunun yeni sezonunu başlatan geliştiriciler, oyuncuların tekrar oyuna dönmesine sebep oldu. Büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Fortnite, bunun zararlarını da maalesef görüyor. Toksik olarak nitelendirilen oyuncuların yanı sıra oyunda hile kullanan oyuncuların sayısı da oldukça fazla. Hatta hile olayı o kadar büyüdü ki, Fortnite'ın espor oyuncuları bile hile kullanmaya başladı. Hile programlarını paralı bir şekilde satan yazılımcılar ise gördükleri bu rağbeti fırsata çevirmeye başladı. Ortaya çıkan yeni bir habere göre Fortnite için hile üreten en büyük hile yazılım grubu, ilk kullanımı ücretsiz bir biçimde sunuyor. Programı indirdiğinizde, geliştiriciler size ilk galibiyetinizi hediye ediyor. 

Fortnite'ın paralı hile programlarından oyuncularına özel kampanya!

Hile programının denenmesini için yapılan bu kampanyayla birlikte daha büyük gelir elde edilmesi bekleniyor. Tabi ki oyuncuları yanlış yönlendirmekten kaçınmak için hangi hile programının bu kampanyayı başlattığını söyleyemiyoruz. Ancak hile programlarının bile bu denli kampanyalar yapması, oldukça ilginç.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fortnite'ın paralı hile programlarından oyuncularına özel kampanya!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×