Fortnite'ın PvE modu Dünyayı Kurtar adı ile Türkçe oldu

Fortnite'ın PvE modu Dünyayı Kurtar adı ile Türkçe oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.03.2018 - 10:20
Fortnite tamamen Türkçe oldu

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan ve hem Twitch platformunda hem de Youtube'da izlenme rekoru kıran Fortnite için bugün oldukça sevindirici bir haber daha geldi. Geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki çalışmalarına da hız verilen oyunun PvE modu da tamamen Türkçe oldu. Oyunun "Save the World" modu, "Dünyayı Kurtar" adıyla Türkçeleştirildi. Konu ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde;

Fortnite tamamen Türkçe oldu

Epic Games'in çok kısa sürede 45 milyondan fazla oyuncuya ulaşan oyunu Fortnite'ın PvE modu "Dünyayı Kurtar!" adıyla Türkçeleştirildi.

Fortnite, oyuncuların birbirlerine karşı mücadele ettikleri "Battle Royale" ve diğer oyuncularla bir arada zombi benzeri yaratıklara karşı mücadele ettikleri "Save the World!" adlı iki bölümden oluşuyor. Oyuna bugün gelen V3.4 güncellemesiyle Fortnite'ın PvE modu "Dünyayı Kurtar!" adıyla Türkçeye çevrildi. Oyunun bu bölümünde yer alan tüm içerikler de artık Türkçe olacak.

PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One platformlarında oynanabilen ve çok yakın bir zamanda mobil cihazlardan da oynanabilecek olan Fortnite hakkında daha fazla bilgi edinmek için Fortnite'ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2019 21:11
Çok güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2018 13:33
Cok güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 12:46
o degilde PSN sayfasında 2018 de üçretsiz olacak diye yazıyor. bu konu hakında bilginiz varmı. 2 defa satın almaya yeltendim sonra 2018 de bedava görünce vaz geçtim.

----------------------------------------------------

Merhabalar, oyun erken erişimde olduğu için ücretli. Oyunun tam sürümü ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Oyun ne zaman çıkacak diye soracak olursanız da 2018 sonlarına doğru çıkacağı söyleniyor şimdilik.

- Kaan Bolat
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×