From Software'in yeni oyunu The Game Awards etkinliğinde duyuruldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.12.2017 - 05:20
Oyunun gizemli ilk videosu yayınlandı

From Software şüphesiz ki şu sıralar oyun dünyasının en sevilen firmalarından birisi olarak gösteriliyor. Dark Souls serisi dışında Bloodborne ile bizi şahane bir atmosfere sokan firmanın yeni oyunu uzun bir süredir bekleniyordu. Hatta bu oyunun Bloodborne 2 olacağına dair daha önce birçok dedikodu ile de karşılaşmıştık. İşte From Software'ın merakla beklenen bu projesi nihayet ortaya çıktı.

From Software'in yeni oyunu duyuruldu!

The Game Awards'ın belki de en sürpriz duyurusu olan bu yeni oyun hakkında oldukça kısa bir video yayınlandı. Yaklaşık 20 saniye uzunluğunda olan bu video dışında herhangi bir açıklamaya ise yer verilmedi. "Shadows die twice" mesajı dışında oyun hakkında elimizde çok fazla bilgi yok.

Oyunun yayınlanan videosuna baktığımızda ise bizi yine karanlık bir atmosferin beklediğini anlıyoruz. Eklem kemiğine benzeyen bir kemiğin mengene benzeri bir cihaz ile sıkıştırıldığı gözüküyor. Açıkçası bu kısacık videodan birşeyler çıkarmak oldukça zor olsa da bu yeni duyurunun bizi oldukça heyecanlandırdığını da itiraf etmem gerekiyor. İşin arkasında From Software olunca ortaya yine şahane birşeyler çıkacağına eminiz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 07:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2017 02:59
Youtube da bir kanal herşeyi incelemiş. O kadar mantıklı ki resmen bloodborne 2 geliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2017 12:31
Bloodborne değil bu arka da japonca yazılar var ve sesler de hiç bloodborne a uyacak bir ses değil. Büyük ihtimalle ya Tenchu yada Shadow Tower filan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.12.2017 12:30
Tenchu nun hakları From Software de dövüş sanatları odaklı bir oyun olacağı önceden söylenmişti teaserda da gölgelere vurgu yapılmış çok büyük ihtimalle yeni bir Tenchu oyunu yapıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
insidethefire
insidethefire 10.12.2017 02:45
Direkt bloodborne abi, başka bi yapımda bu kadar gore göremezsin, ayrıca o nasıl işkence aleti abi, kemik falan kırıyo sanırım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2017 06:05
Bloodborne bu
curse
curse 9.12.2017 22:51
olsa direkt zikrederlerdi ismini.bece başka bir oyun bu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
From Software'in yeni oyunu duyuruldu!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×