Frontlines: Fuel of War oyuniçi kurgusu (PS3)

Harun Demir
Harun Demir 3.06.2010 - 12:31
Frontlines: Fuel of War oyuniçi kurgusu (PS3)

Frontlines: Fuel of War oyuniçi kurgusu (PS3)

Kaos stüdyosu tarafından hazırlanan ve ne zaman çıkacağı daha netlik kazanmamış olan bu oyun, PS3, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkartılacak. Dünyanın yaşadığı petrol sıkıntısı ile ilgili bir oyun olan "Frontlines: Fuel of War" Unreal 3'ün ilerlemiş şekli. Makineler modern tasarlanarak dizayn edilmiş ve tam manasıyla açık bir savaş meydanında çok siddetli savaşlara sahne oluyor. Oyun tek kişi (singleplayer) için pek doğrusal görünmüyor, her yer düşmanla dolu ve tabiki onlarla beraber 60'tan fazla fazla araç ve bir o kadar da silah var. Bunların hepsi yeni nesil saldırı ürünü olarak karşımıza çıkıyor, tanklar oyunda sanki birer deneysel araç gibiler. Şimdi ise oyunun kurgusunu kısa da olsa anlatan aşağıdaki videoya hep birlikte bir göz atalım.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 22:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Frontlines: Fuel of War oyuniçi kurgusu (PS3)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×