Futbolcu Hasan Ali Kaldırım, espor takımı kurdu

Futbolcu Hasan Ali Kaldırım, espor takımı kurdu

Furkan Güler
Furkan Güler 28.10.2019 - 14:10
Yıldız futbolcudan yeni yatırım.

Süper Lig'in gözde futbolcularından bir tanesi olan ve yakın zamanda sakatlıktan çıkmış olan Hasan Ali Kaldırım, sürpriz bir yatırım gerçekleştirdi. Aynı zamanda milli sporcu da olan Hasan Ali Kaldırım, hak3esports adını verdiği espor takımını Instagram üzerinden duyurdu. Forma numarası ne isminin baş harflerinden oluşan espor takımının hangi oyunlarda etkin rol alacağı açıklanmadı. Instagram üzerinde Coming soon (yakında geliyor) paylaşımına ver veren ünlü futbolcu, takipçilerini şaşırtmış durumda. Ülkemizde günden güne daha büyük bir kitleye ulaşan espor sektörü, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından takip ediliyor.

Ünlü Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, espor takımı kurdu

Daha öncesinde futbolculardan benzer yatırım hamleleri görmüştük. Ronaldinho gibi dünyaca ünlü eski futbolcuların yanı sıra Sofiane Feghouli, Moussa Sissoko, Antoine Griezmann, Yannick Carrasco ve Mario Lemina'nın ortanlığında büyük bir yatırım yapılarak EIG Esports takımı kurulmuştu. Hasan Ali Kaldırım ise muhtemelen kendi imkanları doğrultusunda bir espor takımı kuruyor. Muhtemelen Fortnite'la macerasına başlayacağını düşündüğümüz espor takımı, ilerleyen dönemlerde LoL ve CSGO'da da etkin rollerde bulunabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 17:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×