Game of Thrones ve Westworld dizileri aynı bölümde buluşabilir

Onur Güner
Onur Güner 20.10.2016 - 14:25
George R.R. Martin bu isteğinde ısrar ediyor
Ünlü yazar George R.R. Martin'in kaleminden çıkan ve dünya genelinde rekorları altüst eden, alınmadık ödül bırakmayan Game of Thrones dizisinin yeni sezonunda neler olacak soruları dolaşırken kimsenin beklemediği bir açıklama geldi. Dizinin ve kitapların yazarı George R.R. Martin, Game of Thrones ile daha 3 bölüm yayınlanmasına rağmen oldukça ses getiren Westworld evrenini birleştirmeyi düşünmüş ve Westworld'un yazarları Jonathan Nolan ile Lisa Joy'a bir teklif götürmüş. Zira söylenene göre Martin, Westworld dizisini çok sevdiği için Game of Thrones'u bu dizinin geçtiği Batı parkına taşımayı ve ortak bölüm çekmeyi istiyormuş. Normalde tamamen farklı dünyaların dizisi olmasına rağmen bir şekilde iki dizisinin konusu birleşebilir ancak Jonathan Nolan her ne kadar bu olaya yakın davransa da Lisa Joy maalesef aynı fikirde değiller.

Game of Thrones ve Westworld dizileri aynı bölümde buluşabilir
Jonathan Nolan yaptığı açıklamada, ''George R.R. Martin gerçekten inanılmaz tatlı bir adam ve inanılmaz yaratıcı birisi. Gerçekten muhteşem yazar ki şahsen eserlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca kendisinden böyle bir teklif gelmesi gururumuzu okşadı. Ben böyle bir şey olmasını isterim şahsen.'' ifadelerine yer verdi. Ancak aynı fikirde olmayan Lisa Joy ise yaptığı açıklamada, ''George R.R. Martin'i ben de çok seviyorum ancak kendisine çok teşekkür ederiz, böyle bir şey mümkün değil.'' ifadelerine yer verdi. Her ne kadar olumsuz gözüküyor olsa da Martin pes etmiş değil. Zira söylenene göre Martin, hem Lisa Joy'u ikna etmeye çalışıyormuş hem de dizinin yapımcısı J.J. Abrams ile görüşüyormuş. Eğer iki taraf anlaşırsa Game of Thrones karakterlerini Westworld dizisinde görebileceğiz.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2016 07:40
Reklam bunlar iki dizide ayni kanalda.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2016 23:33
çoook saçma!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2016 22:14
Westworld'ü bilmiyorum az önce baktım ancak alakayı bulamadım Game Of Thrones ile. Bayağı saçma olmaz mı iki dizi birleşse?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2016 21:04
Adi da game of westworld olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2016 21:02
diziden ayrı bonus bölüm olarak olsa tadından yenmez hani...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Game of Thrones ve Westworld dizileri aynı bölümde buluşabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×