Game of Thrones'a birden fazla son çekilecek

Game of Thrones'a birden fazla son çekilecek

Furkan Güler
Furkan Güler 14.09.2017 - 11:04
Yapımcılar, hackerlardan illallah etti.

Yedinci sezonun ardından güzel bir bitiş yapan Game of Thrones, son sezonun hazırlıklarına yavaş yavaş başladı. İnternetin büyük forumlarında yayınlanan sekizinci sezonun senaryosunu okuyan Game of Thrones fanları, dizinin sonunu oldukça tahmin edilebilir bulmuştu. Bunun üzerine HBO kanalının tepe isimlerinden Casey Bloys, yapımcıların dizi için birden fazla son çekeceklerini belirtti.  Söylenenlere göre çekilecek olan sonların yapımcılar tarafından bile bilinmeyeceği belirtildi. Bu kararın ise dizinin sonunun sızdırılmasına karşı alındığının altı çiziliyor. Şahsen Amerika'nın sınırlarını aşarak dünyaya pazarlanan dizinin, işleri ciddiye alması bana oldukça güven verdi.

Game of Thrones'a birden fazla son çekilecek

Game of Thrones'un birden fazla sonu olacak

Bloys'a göre doğru olan sonun öğrenilmemesi için birden fazla sonun çekilmesi gerekiyor. Hali hazır internet korsanlarının dadandığı dizi için böyle bir karar alınması, bekleyenlerini oldukça sevindirecektir. Sızdırılan bölümler yüzünden keyfi kaçan izleyicileri düşünen Game of Thrones ekibi mantıklı bir adım atmış. Ancak çekilen sonlardan sadece bir tanesi yayınlanacağı için, hangi sonun daha iyi olduğunu maalesef bilemeyeceğiz. Sekizinci sezonun 2018'in sonu veya 2019 yılının başında yayınlanması planlanıyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 17:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2017 19:41
Ezikler bir senaryoya sahip çıkamıyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 21:06
Kolaysa sen güvenliğini sağlamak bu kadar kolaymış gibi görüp yorum yapman cok salakça gerçi yaşın ufak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemlat
Cemlat 14.09.2017 12:35
Visual Novel değil ki bu good ending, bad ending, true ending olsun.Görmeden yorum yapmak istemiyorum ama bana göre gereksiz, olayın ciddiyetini kaçıran bir hareket.
ugurlsm
ugurlsm 16.09.2017 01:09
Sadece başlığı mı okudun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 13:03
Bunun sorumlusu hem spoiler ları paylaşan, düşüncesiz, idamlık insanlar, hem de hacker lara sempati duyan özenti, ergen ruhlu tipler..
bortozol
bortozol 15.09.2017 19:57
sen iki tane bebeyi " ehehe filmin sonunda adam ölüyo ehuahua " yaptilar diye sallandirmayi arzularsan , gün gelir biri yan baktin diye indirir ...

nesin sen ? adam mi asacan faşist .. neymiş filmin sonunu soylemiş . girme o zaman google a " game of thrones sezon bilmemne leak " yazma salak .

onlar belki bi süre hapsi hakediyor ama asil sen ve senin gibiler anca tezek olarak iş görür , topraga atsan bereketi kacar ... rezil herif .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 13:02
Birden fazla son "yazılacak" tır o, çekilecek değildir.

Ama açıklamayı da böyle yaptılar hakkaten. O zaman, burada çekilecek olan birden fazla son, tüm bir bölüm değil, birkaç düşük maliyetli sahnedir.. de..

Ulan şimdi, güzel bir sonu, sırf hacker lar çaldı diye değiştirecekler mi? Çok saçma be..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×