Gameloft’un Kingdom&Lords kazandırıyor.

Gameloft’un Kingdom&Lords kazandırıyor.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 24.10.2012 - 15:12
Strateji türündeki RPG oyun Android ve iOS platformlarda bedavaya indirilebiliyor.
Ortaçağda geçen oyunda komşularınıza karşı mücadele vererek kendi alanınızı genişletmeyi hedef alıyorsunuz. Simulasyon ve strateji tarzı oyunda birbirinden farklı silah ve askerler sizin savunma gücünüzü oluşturuyor.

Gameloft’un Kingdom&Lords kazandırıyor.
 
Oyunda Gameloft Live’da kendi adınıza hesap açarak, kullanıcı adınızla diğer online oyunculara karşı mücadele verip, daha interaktif bir şekilde keyfini çıkartabiliyorsunuz.
 
Oyunda bugün start alıp 29 Ekim günü sona erecek bir yarışma başladı. Gameloft Live üzerinden ilerleyen bu yarışma süresince login olan herkes arkadaşları veya rastgele oyunculara karşı online savaşta yer alabilcek. Her oyuncunun yendiği online savaş sayısı Yarışma serverına kaydedilecek.
En çok savaşı yenen 3 şanslı kişi ödülü kazanacak. Ödül 100 diaomond olacak. Aynı sayıda savaş kazanan 3’den kişi varsa, kazananlar yarışma yetkilileri tarafından belirlenecek.
 
Özetle yapmanız gereken Kingdom&Lords’u oynamaya devam etmek ve oyunda Tools (Araçlar) gidip, Gameloft Live’da login olmak ve Participate Contest (Yarışmaya Katıl) butonunu tıklamak.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 23:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×