Garrosh Hellscream'in yolu Nexus'a düştü

Garrosh Hellscream'in yolu Nexus'a düştü

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.07.2017 - 13:15
Warcraft'ın sevilen karakterlerinden ve Horde'un eski lideri Garrosh Hellscream, Heroes of the Storm'a geliyor.
Blizzard'ın sevilen MOBA oyunu Heroes of the Storm, dün sosyal medya kanallarından yaptığı duyuruda, Garrosh Hellscream'in oyuna geleceğini duyurdu. Peki kim bu Garrosh?

Warsong klanının eski lideri efsanevi savaşçı Grom Hellscream'in oğlu olan Garrosh, Horde'a ve savaşa olan düşkünlüğü ile bilinir. Orcların gezegeni olan Dreanor'dan, Thrall tarafından Azeroth'a çağırılan Garrosh, kısa zamanda orduda yükselir ve Northrend'e Lich King'e karşı orduları yönetir. Daha sonra yaşanan Cataclysm olaylarında Thrall tarafından Warchief yapılan Garrosh, Alliance'a olan nefretiyle bilinir. Karşısına kim çıkarsa çıksın Alliance ile savaşa girmek isteyen Garrosh, Pandaria döneminde Sha of Pride'ı serbest bırakarak binlerce kişinin ölümüne sebep olmuştur.

Kendine sadık kalan Orclardan oluşan True Horde ile birlikte Alliance ve Horde'a zor zamanlar geçirtir. Siege of Orgrimmar'da yenilen Garrosh, suçları yüzünden Pandaria'ya götürülür. Burada, Kairozdormu tarafından hapisten kaçırılır ve paralel evrenin Dreanor'una gönderilir. Babası Grom'u ölümden kurtarıp tarihi değiştiren Garrosh babasının yeni Iron Horde'u ile Azeroth'u işgal etmeye çalışır. Warlords of Dreanor döneminde Thrall tarafından mak'gora da öldürülen Garrosh, kalbimizde her zaman gerçek Warchief olarak kalacaktır. LOK'TAR OGAR.

Garrosh Hellscream'in yolu Nexus'a düştü
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 10:35
Horde'u seviye atlatan savaş şefi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 21:39
hileci thrall
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 20:12
Horde denildiğinde akla ilk gelicek isim. Garrosh benim gönlümde herzaman warchiefdir. Wow dünyasında 2 baba tanırım. Biri Garrosh Hellscream diğeriyse Lich Kingdir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 19:08
Alliance akar, horde bakar. Legion oynayanlar bilir; Turalyon olaya dahil oldu. Horde artık ezo.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 15:29
#NotMyWarchief
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×