GBA'ya nostaljik Final Fantasy

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
GBA'ya nostaljik Final Fantasy
Square Enix firması, Finaş Fantasy 1 ve 2 oyunlarını, GBA için tek bir paket içerisinde piyasalara süreceğini belirtti. 2. defa bir arada bulunacak olan bu iki oyunun GBA versiyonu, geliştirilmiş grafikler ve oyun içinde istdiğimiz zaman save edebilmek gibi özelliklerle gelecek. Final Fantasy 1'de yeni bir zindan olarak Soul Of Chaos ile karşılaşacağız, burada yeni eşya ve silahlar da bulabilmek mümkün olacak. Final Fantasy 2'de ise yeni bir hikaye olarak Soul Of Rebirth göze çarpacak. Final Fantaasy 1 ve 2'nin birleşimi Temmuz ayında hazır olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
GBA'ya nostaljik Final Fantasy

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×