Banner Resmi

Gears of War 2, 4 milyon ünitelik satış yaptı!

Ecem ulgen
Ecem ulgen 14.07.2010 - 15:45
Gears of War 2, 4 milyon ünitelik satış yaptı!

Merlin'in Kazanı

        Gears of War 2, piyasaya sürüldükten sonraki 2 ay içerisinde 4 milyon üniteden fazla bir satış rakamına ulaştı. Bu satış rakamları ile de ilk oyunun elde ettiği satış rakamlarını bile geçmeye hazırlanıyor.

        “Orijinal Gears of War, 2006 yılının en çok satan yeni nesil oyunu olmuştu. Dünya çapında tatil zamanında bile 2 milyon ünite satmış ve de toplamda 5 milyonluk bir satış rakamına ulaşmıştı.” şeklinde bir açıklamada bulundu, Welch. “Gears of War 2 ise, ilk iki ay içerisinde 4 milyonluk bir satış yaparak, ilk oyunun toplamda yaptığı satışa çok yakın bir rakama ulaştı ve daha fazla bir başarı gösterdi.”

        Gears of War 2 oyunu, ilk oyundan 6 ay sonraki olayları konu alıyor. Oyuncuların, insan ırkının yeraltında yaşayan "Locust Horde" olarak da bilinen tehlikeli yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesi verecekleri oyunda, gerçekten ürkütücü bir tema bulunuyor.

KAYNAK
Gears of War 2, 4 milyon ünitelik satış yaptı!
videogamesblogger.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 07:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 2, 4 milyon ünitelik satış yaptı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×