GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.08.2021 - 00:51
Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni oyunların geldiği GeForce Now sistemine dokuz yeni oyunun daha eklendiği açıklandı.

NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now oyun kütüphanesine dokuz oyunun daha eklendiğini duyurdu. Ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı bu sisteme yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Eklenen oyunların listesi ve yapılan resmi açıklama şu şekilde;

GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun eklendi

Bu hafta GeForce NOW kitaplığına SEGA ve Amplitude Studios'un merakla beklenen başyapıtı  HUMANKIND dahil 9 yeni oyun ekleniyor.GeForce NOW üyeleri ayrıca Fortnite’ın 7. sezonunda bulunan en yeni “Impostors” oyun modunda oynayabiliyor, yayınlayabiliyor ve Eternal Return için GeForce NOW ödülü elde edebiliyor.

GeForce NOW üyeleri, çıkışını dört gözle bekledikleri HUMANKIND'ı GeForce NOW sayesinde düşük güçlü PC'ler, Mac'ler, Chromebook'lar, SHIELD TV'ler veya Android ve iOS mobil cihazlarda oynayabilecek ve bu harika yeni PC oyununu deneyimleyebilecekler. Oyuncular, GeForce NOW yayıncısı Burke Black gibi popüler içerik oluşturuculara dayalı benzersiz karakterleri, yine aynı yayıncıların HUMANKIND yayınlarını izleyerek kazanabilirler.

GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun eklendi

Fortnite'ın 7. sezonu heyecan verici, yeni bir oyun modu sunuyor. Üyeler, 17 Ağustos'ta piyasaya sürülen ve sezonun sonuna kadar kullanımda olacak “Impostors” modunu oynayabiliyor. Yepyeni bir haritada 4 ila 10 oyuncuyla “Agents” ve “Impostors” arasında maçlar düzenlenebiliyor. “Agents”, yüzde çubuğunu doldurmaya yetecek kadar 42 orijinal mini oyun görevi tamamlamaya veya elenen oyuncuları bildirirken The Bridge’deki düğmeyi kullanarak takım arasında saklanan tüm “Impostor”ları (Sahtekarları) ortaya çıkarmaya çalışıyor. 

GeForce NOW ödül programı, üyelerini her zaman harika ödüllerle buluşturmayı amaçlıyor. Bu hafta, Eternal Return için özel bir görünüm ve özel ifade getiriyor. Üyeler, GeForce NOW hesap portalında Rewars (Ödüller) bölümünden yeni güncellemeler ve ödüllerle ilgili gelişmeleri öğrenmek için haber bültenine üye olabilirler.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan oyunlar

  • Greak: Memories of Azur (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de)
  • HUMANKIND (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • RiMS Racing (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • Recompile (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • Yooka-Laylee (19 Ağustos’ta Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunu)
  • The Architect: Paris (Epic Games Store)
  • Arid (Steam)
  • Road 96 (Steam ve Epic Games Store)
  • Wargame: European Escalation (Steam)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now kütüphanesine dokuz yeni oyun eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×