Geliyor mu, gelmiyor mu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 15:22
Yorum yok...
Insomniac Games tarafından geliştirilen Resistance serisi, PS3'e çıkmış başarılı FPS'lerden bir tanesi. Şimdiye kadar iki oyun PS3, bir oyun da PSP için geliştirildi. Bir süredir de Resistance 3'ün geliştirildiği öne sürülüyor, hatta Gamescom fuarında da ilk kez gösterilmesi bekleniyor.

Geliyor mu, gelmiyor mu?
Tüm bu konular hakkında ise Sony, sessizliğini koruyor. Gösterim hakkında sorulan bir soruya, SCEE'den şu yanıt geldi: "Korkarım ki bu soruya cevap veremeyeceğiz."

Gamescom fuarı, 18-22 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek. Yeni teknoloji ve oyunların gösterileceği fuar, oyun çevrelerince merakla bekleniyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geliyor mu, gelmiyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×