George R.R. Martin ve HBO, farklı bir dizi daha yapıyorlar

George R.R. Martin ve HBO, farklı bir dizi daha yapıyorlar

Onur Güner
Onur Güner 12.07.2017 - 14:24
Bu sefer bilim-kurgu izleyeceğiz
Dünya genelinde satış rekorları kıran George R.R. Martin'in kitap serisi bildiğiniz gibi Game of Thrones ismiyle HBO kanalına uyarlanmış ve tıpkı kitapları gibi dizi de reyting konusunda kırılmadık rekor bırakmamıştı. Dizinin yeni sezonuna günler kala ise gelen bir açıklama herkesi şaşırttı. Zira yapılan açıklamaya göre George R.R. Martin ve HBO, yine romandan esinlenilecek bir dizi yapacaklar. Ancak ünlü yazar George R.R. Martin bu sefer yazar değil, yapımcı koltuğunda oturacak. Söylenene göre ise dizi, 2011 World Fantasy Award'da En İyi Roman ödülünü ve 2010 Carl Brandon Kindred Award'da Bilim Kurgu Dalında En İyi Roman ödülünü alan Who Fears Death adlı romandan uyarlanacak.

George R.R. Martin ve HBO, farklı bir dizi daha yapıyorlar
Dizinin senaryo ekibinin başında ise kitabın yazarı Nnedi Okorafor olacak.  Açıklamayı da zaten bizzat romanın yazarı Nnedi resmi Twitter hesabından yaptı. Kitabın konusu ise kıyamet sonrasını anlatıyor. Kıyamet sonrası Sudan'da yaşanan olayları anlatan kitap, insanların sadece ırk değil, ten rengine göre sınıflandırılmalarını ve baş kahramanımız Onlyesonwu'nun karışık ten rengiyle verdiği yaşam mücadelesini konu alıyor. Şu anlık dizi ile alakalı hiçbir bilgi yok ancak söylenene kanal ve George R.R. Martin olabilecek en hızlı şekilde senaryonun tamamlanmasını ve dizinin kadro seçimi çalışmalarına başlanmasını istiyormuş. Bakalım dizi nasıl olacak bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 16:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 02:34
G.RRMartin önce oturup kitabını bitirsin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 03:09
Biri bana karışık ten renginin ne renk olduğunu söyleyebilir mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 16:58
Gene zenci hep zencii uuuhuuhh :D:D:D Bir üst level Zenci Batman ve Zenci Rambo olacak ha gayret.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 10:01
20:18 o kadar masumsunuz ki eskiden siyahlara yapılanın şimdi beyazlara ypıldığını farkedemiyorsunuz! birinin diğerinden hiçbir farkı yok ne yazık ki!
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 20:18
Bunca zaman beyaz oynattılarda ne oldu? Biri baba parasıyla kahraman, diğeri bulletproof soykırımcı. Belki siyahi biri, yüz yıllardır çektikleri ile, daha vicdanlı ve gerçekçi oynayacaktır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 00:02
Bende oyuncu seçimlerinde ırka pek takılmazdım.ancak Kara Kule ve İdris Elba saçmalığından sonra artık önemsiyorum.Kimse kusura bakmasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×