Ghost of Sparta'nın demosu yarın

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.09.2010 - 11:42
Sparta aşkına...
Ready at Dawn tarafından PSP konsoluna özel olarak geliştirilen aksiyon oyunu God of War: Ghost of Sparta'nın demosu, yarın PSN'e geliyor. Demo, aslında eylül ayında yayımlanmıştı, ancak sadece PSN+ kullanıcılarına özeldi. Bu kez ise, herkes demoyu deneyebilecek.

PSP'nin en gelişmiş ve en destansı oyunu olacağı belirtilen God of War: Ghost of Sparta, ilk ve ikinci oyunun arasındaki zaman diliminde geçiyor. Kılıçlarınızı bileyin, çünkü yola çıkmak için tarih 2 Kasım.

Ghost of Sparta'nın demosu yarın
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost of Sparta'nın demosu yarın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×