Gizemli Spider Man paylaşımının altından J.J. Abrams çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 21.06.2019 - 14:35
Ünlü yönetmenin yeni projesi belli oldu

Süper kahramanlar arasında özel bir yeri bulunan Spider Man karakterinin onlarca hikayesi bulunuyor. Filmlerinde ve çizgi romanlarında anlatılan bu hikayelerin her biri, Marvel evrenini yakından takip eden kişiler için özel bir yerde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde ise Marvel, Spider Man'le alakalı gizemli bir paylaşım yapmıştı. Dört rakamını örümcek ağlarıyla çizilmiş şekilde yayınlanan Marvel, bunun ne olduğunu belirtmemişti. Şimdi ise yapılan o gizemli paylaşım belli oldu. Çizgi roman olacağı tahmin edilen proje, doğru tahmin edildi.

Gizemli Spider Man paylaşımının altından J.J. Abrams çıktı

Spider Man'in yepyeni bir hikayesini anlatacak olan hikayenin yazarlık kısmı ise J.J. Abrams ve oğlu Henry Abrams'a emanet edilmiş durumda. 21 yaşındaki Henry Abrams, görünüşe göre babasının izinden gitmek istiyor. Baba oğul bir şekilde hikaye yazacak olan ikili, Spider Man evrenine yeni bir kötü karakter de ekleyecek. Sınırlı sayıda satılacak olan çizgi roman serisi Eylül ayında çıkacak.

Hali hazırda Star Wars filmi üzerinde çalışmaya devam eden J.J. Abrams'ın çizgi romanlarla bile ilgili olması, takipçilerini sevindirdi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeniada
Yeniada 21.06.2019 21:55
Yahu bu adamdan bir tek benmi nefret ediyorum ????
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gizemli Spider Man paylaşımının altından J.J. Abrams çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×