God of War 3 teknolojileri, LittleBigPlanet 2'de!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
God of War 3 teknolojileri, LittleBigPlanet 2'de!
God of War 3 teknolojileri, LittleBigPlanet 2'de!


Little Big Planet'in nasıl bu kadar güzel göründüğünü merak ettiniz mi? Edge'e göre bunun sebebi iki firmanın teknoloji paylaşımı. Daha önce Sony adına çalışan firmaların aralarında teknoloji paylaştıklarına şahit olmuştuk. Anlaşmayı yapan firmalardan en önemlileri Uncharted serisinin yapımcısı Naughty Dog ile Killzone 2'nin yapımcısı Guerrilla Games olarak öne çıkmıştı.

Bu sefer benzer bir durum orijinali ile büyük beğeni toplayan Little Big Planet'in ikinci versiyonunu hazırlayan Media Molecule ve yine başka bir PS3 exclusive (Ps3'e özel) olan God of War 3'ün yapımcısı SCE Santa Monica Studios ile tekrarlanıyor. God of War 3' de gördüğünüz ışık, AA, gölgelendirme, sis ve bulutlar için kullanılan transparan efektleri,yanan nesne efektleri Little Big Planet 2'de yer alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 10:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War 3 teknolojileri, LittleBigPlanet 2'de!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×