God of War 3'te neler oluyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
God of War 3'te neler oluyor?
God of War 3'te bildiğiniz gibi, kayıtlı oyununuzdaki silahları yeni bir oyun başlattığınızda kullanamıyorsunuz. Buna rağmen, oyuncular tarafından bulunan bir yolla birlikte bunu yapabiliyorsunuz. Hem de bütün silahlar alınmış ve "Maxed-out" şekilde.

Bunun yolu ise şöyle: 1- Hikaye modunu bir kez bitirin ve Combat Arena'yı açın. Ardından Challenges of Olympus modunu bitirin.

2- Combat Arena seçenek ekranında Kratos'un sağlığını Level 1'e ve zorluk seviyesini Titan'a ayarlayın. Düşmanlarlar seçeneğini ise sizi çabuk öldürebilecek şekilde ayarlayın.

3-Combat Arena'da arka arkaya 5 kez ölün ve oyun sizden Easy moda geçmenizi isteyen bir ekran getirecek. Buna hayır deyin ve ana menüye geri dönün.

4-İki farklı müziğin üstüste çaldığını duyacaksınız ve Maxed Out! trophy'sini almadıysanız almış bulunacaksınız. Ana menüden yeni bir oyun başlatın ve zorluk derecesini seçin. Artık bütün silahlara sahipsiniz.

Henüz SCE Santa Monica Studio, bu durum için bir yama yayınlayıp yayınlamayacakları konusunda bir açıklama yapmadı.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 10:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War 3'te neler oluyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×