God of War Ascension Beta'ya destansı giriş!

God of War Ascension Beta'ya destansı giriş!

Mert Günhan
Mert Günhan 18.12.2012 - 11:51
Kratos ile yeni yıla girin!
Sony Computer Entertainment Europe, büyük bir heyecanla beklenen God of War: Ascension PlayStation 3 Multiplayer Beta’nın 8 Ocak 2013 tarihinde  PlayStation Plus’a geleceğini açıkladı. Oyunun hayranları, yerini daha sonra keyifli bir yorgunluğa bırakacak olan oynanabilirliğin getirdiği adrenalinin tadına bakma fırsatını, 12 Aralık’ta yayınlanan ve tüm aksiyonun yer aldığı çok sayıdaki ekran görüntüsünü de içeren yeni çoklu oyunculu tanıtım filmi “Evil Ways” ile yakalayacak.

God of War: Ascension çoklu oyuncu düzeyleri, Kayıp Ruhlar Çölü (Desert of Lost Souls) gibi geniş açık ortamları içeren büyük haritalar ile hayatta kalmak için sizi yakın muharebenin koynuna atarak, aksiyonu daha da yoğun hale getiren daha dar arenalar olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor.

God of War Ascension Beta'ya destansı giriş!
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 05:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×