God of War PC sürümünden kısa bir video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.01.2022 - 12:39
Merakla beklenen ve çıkışına sadece 10 günlük bir süre kalan God of War PC sürümü için kısa bir oynanış videosu yayınlandı.

Playstation 4 platformunda oynadığımız en iyi oyunlardan biri olan ve çıktığı yıl en iyi oyun ödüllerinin birçoğunu silip süpüren God of War PC sürümünden kısa bir oynanış videosu geldi. CES 2022 fuarında yeni duyurulara imza atan NVidia, tıpkı The Day before ve Dying Light 2 oyunlarında olduğu gibi God of War PC sürümü için de kendi teknolojilerine değinen bir video yayınladı.

God of War PC sürümünden kısa bir video geldi

NVidia'nın DLSS ve AMD tarafında da FSR gibi teknolojilere sahip olacak God of War PC sürümünün bu videosunda ise düşük gecikme süresi sağlayan Reflex özelliğine odaklanıldığın görüyoruz. Oyunda karşılaştığımız mini boss sekansında NVidia Reflex özelliğinin oyundaki gecikmeyi nasıl engellediğine vurgu yapılmış. Yayınlanan bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gof of War PC sürümü gerçek 4K desteğinin yanı sıra FPS sınırı olmadan ve geniş ekran desteği gibi özelliklere sahip olarak gelecek. Dualshock 4 ve Xbox Controller dışında Dualsense desteğine de sahip olan oyunun PC sürümünde tabi ki klavye ve fare ile oynamak da mümkün olacak. 

14 Ocak'ta çıkacak God of War PC sürümünü biz de Merlin'in Kazanı olarak bir süredir oynamaktayız ve ambargonun kalkması ile birlikte oyunun hem inceleme hem de farklı içerikleri ile karşınızda olacağız.

God of War PC sistem gereksinimleri

God of War PC sürümünden kısa bir video geldi

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 15:43
Geforce Now'da olacak mı acaba bilgisi olan var mıdır?
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2022 02:33
sızan listede gow vardı
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 18:22
Days Gone ve Horizon gelmediyse, buda gelmez diye tahmin ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2022 21:47
Alttaki fotograf seye benzedi. Kosarak gelen goril godofwar, kratosta onu bitirmeye calisan ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War PC sürümünden kısa bir video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×