God of War'da eleman çıkarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.07.2010 - 11:50
Ready at Dawn, 13 çalışanla yolunu ayırdı
Şu an PSP için God of War: Ghost of Sparta'yı geliştiren Ready at Dawn stüdyosunda yaprak dökümü yaşanıyor. Yapılan açıklamaya göre, stüdyoda çalışan 13 kişinin işine son verildi. Bakalım bu elaman kayıplarının GoW'a bir etkisi olacak mı?

God of War'da eleman çıkarımı
God of War: Ghost of Sparta, PSP için Sonbahar döneminde raflarda olacak. GoW'un, PSP'de görülmüş en gelişmiş oyun olması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War'da eleman çıkarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×