God of War'ın yaş sınırı belli oldu

God of War'ın yaş sınırı belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.12.2017 - 10:31
ESRB, God of War'ı değerlendirdi.

God of War, PlayStation 4'ün 2018'de en çok beklenen oyunlarından birisi. Geçmişteki God of War oyunlarının en kadar kanlı ve vahşi olduğunu söylememize gerek yok. Bu yüzden de yeni God of War'ın içerisinde neler olacağı büyük merak konusu. Oyunları değerlendiren ESRB oyunun yaş sınırlamasını "M for Mature" yani 17 yaş üzeri olarak belirtildi. Oyun içerisinde eski oyunlarda olduğu gibi cinsel öğeler bulunmayacağı için oyunun +18 olmayacağı belirtildi.

God of War'ın yaş sınırı belli oldu

ESRB'nin açıklamasında en çok dikkat çeken taraf ise değerlendirme yapanlardan birinin oyun hakkında yeni bilgiler vermesi oldu. "God of War içerisinde ejderhalar, tanrılar ve çok daha fazlası ile savaşabiliyorsunuz." açıklamasını yapan ESRB, bize aslında bildiğimiz ama bir bakıma yeni bir bilgi vermiş oldu. Tanrılar dışında ejderhalar, God of War serisine yeni giriş yapan bir canavar türü olacak. Oyunun E3 2016'da yayınlanan videosunda ejderha görünüyordu. Fakat, oyun için yapılan podcastlerde ejderhalar ile savaşacağımız belirtilmemişti.

God of War'ın 22 Mart'ta çıkması bekleniyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 16:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2017 10:14
Artık oyun görüntüsü sıktı insanları çizgi film kaplamalar animasyon tarzı karakterler ergen işi oldu iyice...4K 8K olayıda değil bu çünkü oda oyun havasında bu yüzden Sony ps5 tede Real Life gameplay teknolojisine yer vermezse yine oyun oynamaya devam edeceksiniz ..tabiki biz yetişkinler hariç
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2017 00:45
Bence koysunlar, oyunu da 18 yapsınlar hatta 21'e kadar yolu var. GTA Fallout Witcher RDR gibi açık dünya ve GOW benzeri oldukça popüler oyunlarda ufak tefek yetişkinlere yönelik temalar, kumarhaneler falan keyif katıyor. Zaten şiddet içerikli kan gövdeyi götüren oyunlar, bunları çocuklar oynamamalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2017 22:02
1 yaş her şeyi değiştiriyor yani ? lol
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×