God Of War'ın yeni reklam filminde başrolde köpek Kratos var

God Of War'ın yeni reklam filminde başrolde köpek Kratos var

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.04.2018 - 13:03
God Of War'un yeni reklam filmi güldürüyor

Kratos’un son serüveni çıkışını yaptı. Oyun basını tarafından ve oyuncular kanadından da olumlu tepkiler aldı, yeni God Of War. God Of War’ın puanları da oldukça yüksek. Hatta bu olumlu hava sonucunda oyunun yönetmeni Cory Barlog gözyaşlarına hakim olamamış, bu anları da kendi kişisel Youtube kanalından paylaşmıştı. Görünen o ki bu olumlu hava devam ettikçe, oyuncuların God Of War’a olan ilgisi artarak devam edecek ve Sony’nin yüzünü güldüren satış rakamları da gelecektir. Şüphesiz ki oyunun iyi satmasında oyuncuların oyunu beğenmesinin yanı sıra yapılan reklamların da büyük bir önemi var.

Bu Kratos'un pek korkutucu olduğu söylenemez

Sony oyun çıkmadan uzun süre önce uzun oyun içi görüntüler, kısa tanıtım videoları gibi çok sayıda yazılı ve görüntülü içerik çıkartarak oyuncuların heyecanını arttırmayı başardı. Sony’nin resmi Play Station kanalında dün akşam yayınladığı bir reklam, diğerlerinden ayrılıyor. Zira bu reklamda oyunun adını yanlış anlamış bir reklamcının ortaya çıkarttığı, enteresan God Of War reklamı oyuncuların yüzlerini güldürmeyi başardı. Oyunun adının Dog Of War olduğunu sanan şaşkın reklamcının yaptığı, Kratos yerine sevimli bir köpeğin kullanıldığı reklama, aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×