God of War'un muhteşem çizimleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.08.2010 - 10:38
Gow'un dünyasının kâğıda döküldüğü an
Sony Santa Monica tarafından geliştirilen God of War serisi, başta Sony konsolu sahipleri olmak üzere milyonlarca oyuncu tarafından beğenildi ve saygı gördü. Üç numaralı oyunun etkisi hâlâ üzerimizdeyken, Ready at Dawn firması da PSP için Ghost of Sparta'yı geliştiriyor. Tabii ki bu, son oyun değil.

God of War için bir çok şey sıralayabiliriz; harika atmosfer, şiddet, görseller, detaylı çevre tasarımları gibi. Böyle bir oyunu hazırlamak kolay değil. Yüzlerce kişinin uğraştığını göz önüne alırsak, bu iş sanattan başka bir anlam ifade etmiyor. Tabii ki bir oyunun ortaya çıkabilmesi için öncelikle kâğıt üzerinde şekillenmesi gerekir. Hazırlanan konseptler, sonraki çalışmalar için yön göstericidir.

İşte God of War serisinin hazırlanmasında yardımcı konsept tasarımlarından bazıları. Ulaşmak için buraya tıklayın.
God of War'un muhteşem çizimleri
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War'un muhteşem çizimleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×